У Сумах сесію міськради провели на сходинках мерії

У Сумах сесію міськради провели на сходинках мерії

Засідання Сумської міської ради 25 березня провели на вулиці, біля будівлі мерії, задля обмеження скупчень людей в умовах поширення коронавірусу SARS-CoV-2.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Так, на онлайн-трансляції засідання видно, як депутати стоять біля будівлі, а головуючий звертається до них через мікрофон. Усі присутні — з медичними масками та рукавичками.

Міський голова Сум Олександр Лисенко заявив, що таким чином він «піклується про здоров’я» депутатів.

На сесії ухвалили лише одне рішення — внести зміни до регламенту, які дозволять проводити засідання і голосувати за допомогою відеоконференції на період карантину.

У Сумській області наразі не зафіксували жодного випадку інфікування коронавірусом.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України запровадив режим надзвичайної ситуації та продовжив дію карантину по всій країні на 30 днів, до 24 квітня.

читайте також останні новини про коронавірус

  «Нова пошта» візьме на роботу 2000 кур’єрів та безкоштовно доставлятиме допомогу лікарням та військовим
  Інфікований священик, який контактував з 500 людьми, міг заразитись на похороні іншого священика
  Епідемія коронавірусу в США покращила рейтинг Трампа, 60% схвалюють його політику в цьому напрямку — опитування

За останніми даними, у світі офіційно зареєстрували 422 989 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 18 915 смертей та 108 578 випадків, коли пацієнти успішно одужали.

В Україні станом на ранок 25 березня зафіксували 113 випадків коронавірусної хвороби Covid-19: у Чернівецькій області виявлено 38 випадків, у Києві — 31 випадок, у Київській області — 22, Івано-Франківській — 5, Тернопільській — 4, у Дніпропетровській, Запорізькій, Львівській — по 2, Житомирській — 2, у Волинській, Донецькій, Луганській, Одеській та Черкаській областях — по 1 випадку.

Наразі зафіксували 4 летальні випадки — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській. Одна людина одужала.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті ! Підтримайте незалежну журналістику!

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

читайте також

  ???? Коронавірус в Україні та в світі: головне
  «Мені не начхати»: як карантин об’єднав українців задля допомоги іншим
  «День бабака»: як під час карантину перемогти одноманітність, перестати боятися та не посваритися з близькими
  Роботи-прибиральники, перегородки та безплатний проїзд: як працює громадський транспорт в умовах пандемії
  Я хвилююся, що в мене коронавірус. Що робити?

Джерело статті: “http://fromua.news/article/8319697/u-sumah-sesiyu-misjkradi-proveli-na-shodinkah-merii/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя